Polska wpuszczana w światowe „maliny”

Na samo „dzień dobry” napiszę, ze jestem za jak najszybszym podpisaniem przez Andrzeja Dudę (prezydenta) nowelizacji Ustawy o IPN, tej kontrowersyjnej dla światowego lobby żydowskiego. W uzasadnieniu podam ze prawda powinna zwyciężać, nawet gdy może spowodować faktyczne odizolowanie Polski przez owo NWO, czyli żydomasonerię w wersji 2.0..

Izolacja..

Czy tak musiało się stać?

Czy ktoś mógł najpierw się zastanowić, zanim walnął „z grubej rury”?

Czy jakikolwiek „instytut badawczy” od wiecznych słupków popularności zajmuje się prawdopodobieństwem wdepnięcia w światowy shit przy pomocy słusznych przecież, ale zrozumiałych tylko dla zainteresowanych, czyli nas – Polaków, postanowień odnośnie Trybunału i sądownictwa (ogólnie) oraz takich ustaw, jak owa o IPN?

Mętlik pojęciowy, bałagan faktograficzny, ale i brak jakiejkolwiek wyobraźni, nie nie, to nie to, brak jakiejkolwiek informacji na temat wiedzy ogólnej w krajach nazwijmy to zaprzyjaźnionych. Nawet nie to..

Światowe lewactwo w sojuszu z lobby żydowskim (również światowym – NWO) teraz uapka w uapkę będą mogły nas ubezwłasnowolnić, czyli znowu (kurwa mać) jakieś rozbiory na horyzoncie..

Reparacje od Niemiec (w powyższym kontekście) – zapomnijmy – nikt nas nie poprze,

Mnie osobiście nie dziwi (w powyższym kontekście) oświadczenie Departamentu Stanu USA, tak jak nie dziwi wcześniejsze zaostrzające sytuacje oświadczenie izraelskiego Knesetu..

Nie jestem głosicielem teorii spiskowych, ale tu widzę nielichą manipulację, w wyniku której, to nie śmieszna opozycja wewnątrzkrajowa, ale najpotężniejsze siły światowe zmówiły się, zaplanowały, prowokują i „dojadą nas”, bo im nie w smak Polska silna, praworządna i „pyskata”.

Nie w smak im to, co nam miodem

Chrystusem Narodów – Polska,

O! Tak,

Lecz,

Nie wolnym Narodem..

Przekonujemy się na bieżąco – co znaczymy, jako Naród dla „wielkich” tego świata.

Jestem pełen złych przeczuć,

bo to jeszcze nie koniec..

01 luty 2018

RobertzJamajki

Reklamy

2 Comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s